• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги спостереження та обслуговування пожежної сигналізації (РСЦ) на 2024 рік (на очікувану вартість)

Завершена

33 100.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 331.00 UAH
Період уточнення: 12.12.2023 10:12 - 17.12.2023 00:00
Відповідь надана

Дискримінація

Номер: ba913967c477445e87cf736feb74c383
Дата опублікування: 12.12.2023 12:42
Опис: Шановний Замовнику! Ваша вимога надати копію діючого сертифікату відповідності головного пункту централізованого спостереження в якості централізованого спостереження та приймання тривожних сповіщень категорії І і послуг з централізованого спостереження за підохоронними об’єктами вимогам ДСТУ EN 50518-2019 є дискримінаційною та не просто обмежуючою для потенційних учасників, а унеможливлюючою взяти участь для будь якої компанії та написаною конкретно під Поліцію охорони, тому що такий сертифікат мають лише вони. І як можна побачити в історії ваших закупівель з року в рік вони є єдиним учасником. Оскільки основним принципом проведення закупівель є: добросовісна конкуренція серед учасників, максимальна економія, ефективність та пропорційність, відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель, недискримінація учасників та рівне ставлення до них. Отже вимагаємо прибрати дану дискримінаційну вимогу, адже ми всі чудово знаємо, що наявність даного сертифікату не є ознакою якоїсь "над якості" послуг, а лише маніпуляцією та наявністю "зайвих декількох десятків тисяч гривень"
Відповідь: Шановний Учаснику! На сьогоднішній день Замовник здійснює замовлення всіх послуг через відкриту процедуру закупівлі, де єдиним критерієм визначення переможця є ціна. Однак, враховуючи, що послуги мають надаватися в приміщеннях, де одночасно перебуває велика кількість людей, Замовника також цікавить можливість надання послуг якісно та у встановлені терміни. В зв’язку з тим, що Замовник у своєму штаті не має працівників, які мають глибокі знання в системі пожежної сигналізації та суміжних системах, а також з метою отримання якісних послуг Замовник прописав у тендерній документації вимогу щодо наявності діючого сертифіката відповідності ПЦС вимогам ДСТУ ЕN 50518-2019. Замовник вважає, що матеріально-технічна база Учасника має відповідати усім вимогам безпеки, що може бути підтверджена, зокрема, сертифікатом відповідності виданим відповідним органом. Отримання сертифікатів Учасником свідчить про відповідність надання якісних послуг та про відповідність Учасника вимогам стандарту на міжнародному рівні. Відсутність обов'язкової сертифікації не позбавляє можливості отримати сертифікат у добровільному порядку з тим, щоб дотриматися умов конкурсу. Отримати сертифікати ДСТУ ЕN 50518-2019, ДСТУ ISO 9001:2015, ДСТУ EN ISO 9001:2018 (ISO 9001:2015, IDT; EN ISO 9001: 2015, IDT) може будь – яка організація, що працює у відповідності до міжнародних стандартів, а наявність даних сертифікатів сприяє більш ретельному та всебічному вивченню ділових якостей Учасника, його спроможності щодо якісного виконання робіт та наданих послуг. Також наявність зазначених сертифікатів в учасника свідчить про контроль за якісним наданням визначених послуг зі сторони акредитованого органу сертифікації Державного центру сертифікації, адже як відомо, дані сертифікати видаються на обмежений термін часу. Замовником не порушені будь-які права потенційних Учасників торгів, та наші дії не спрямовані на встановлення дискримінаційних вимог у тендерній документації, оскільки вони для всіх однакові.
Дата відповіді: 14.12.2023 11:44