-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги спостереження та обслуговування пожежної сигналізації (РСЦ) на 2024 рік (на очікувану вартість)
Оголошено тендер
33 100.00
UAH
Номер:
4041b670d57a46beaad7c23b6aed17f5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-07-008278-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській області (філія ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43611818
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, бульвар Лесі Українки,будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській області (філія ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43611818
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, бульвар Лесі Українки,будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
33 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги спостереження та обслуговування пожежної сигналізації (РСЦ) на 2024 рік (на очікувану вартість)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних служб
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
07.12.2023 15:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума33 100.00 UAH