• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги спостереження та обслуговування пожежної сигналізації (РСЦ) на 2024 рік (на очікувану вартість)

Завершена

33 100.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 331.00 UAH
Номер: 11a57ae3191d4cf08dd1adb2547100c4
Внутрішній номер закупівлі: 20010992
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-12-12-003259-a   
Замовник: Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській області (філія ГСЦ МВС)
Контактна особа: Гриценко Світлана 380442073797 rsc.kyivobl.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних службАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 33 100.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 12.12.2023 10:12 - 17.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 12.12.2023 10:12 - 20.12.2023 10:00
Період кваліфікації: 20.12.2023 10:00 - 21.12.2023 12:04
Період завантаження договору: 27.12.2023 00:00 - 06.01.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴33 100.00 Послуги спостереження та обслуговування пожежної сигналізації