-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кондиціонери
Тендер Prozorro UA-2023-12-07-013598-a
Завершена
200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
Період уточнення:
07.12.2023 14:42 - 12.12.2023 00:00
Відповідь надана
Обладнання кондиціювання повітря
Номер:
9a3b43ef89e74bc49d7c014be255ffc4
Дата опублікування:
11.12.2023 11:50
Опис:
В тендерній документації вказана інформація про: "Обладнання кондиціювання повітря (Кондиціонери та матеріали для монтажу (кронштейн, магістральна система, дренажна система, матеріали для кріплення) Загальна кількість – 50 штук"
Будь-ласка вкажіть точні характеристики даного обладнання. Мінімальні розміри і т.д. Або приберіть якщо тендер оголошено на закупілю кондиціонерів в кількості 11 шт. (50 на 11 по рівну не ділиться)
Відповідь:
Доброго дня. Точна кількість 11 штук
Дата відповіді:
11.12.2023 12:33
Відповідь надана
Кваліфікаційні вимоги
Номер:
5d6864a981f64adea9f3df9139414ca6
Дата опублікування:
08.12.2023 14:01
Опис:
Доброго дня. Для сприяння умов чесної конкуренції прошу узгодити можливість участі у тендері без додавання документів підтверджуючих досвід виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів).
Відповідь:
Доброго дня.
Задовільнено.
Так допускається
Дата відповіді:
08.12.2023 15:14