• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Кондиціонери

Оголошено тендер

200 000.00 UAH
Номер: 69ea4090b0ed4279b554bb1cd9c66fda
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-12-07-004540-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Диканська лікарня планового лікування"
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Диканська лікарня планового лікування"
Очікувана вартість: 200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Кондиціонери
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 07.12.2023 14:37

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума200 000.00 UAH