-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кондиціонери
Тендер Prozorro UA-2023-12-07-013598-a
Завершена
200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
Номер:
81abe88b321c4d7b9342255b3dfb53e6
Внутрішній номер закупівлі:
19950983
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-07-013598-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Диканська лікарня планового лікування"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999265
-
Адреса:
38500, Україна, Полтавська область, Диканька, вул. Медична, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дзюба Інна Олександрівна +380535191148 info@dykanka-crl.pl.ua http://dykanka-crl.pl.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.12.2023 14:42 - 12.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
07.12.2023 14:42 - 15.12.2023 00:00
Період кваліфікації:
15.12.2023 00:03 - 15.12.2023 12:10
Період завантаження договору:
21.12.2023 00:00 - 31.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴200 000.00 Кондиціонери