-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послуги (послуги з аудиту фінансової звітності Украероруху за 2023 рік, складеної у відповідності до міжнародних стандартів фінансової звітності)
Тендер Prozorro UA-2023-12-05-007664-a
Завершена
790 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.9% або 7 000.00 UAH
мін. крок: 0.9% або 7 000.00 UAH
Період уточнення:
05.12.2023 12:05 - 10.12.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим