-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послуги (послуги з аудиту фінансової звітності Украероруху за 2023 рік, складеної у відповідності до міжнародних стандартів фінансової звітності)
Оголошено тендер
790 500.00
UAH
Номер:
6bbbc00f800b414cacb89e1aee862921
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-05-002600-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ОБСЛУГОВУВАННЯ ПОВІТРЯНОГО РУХУ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
19477064
-
Адреса:
08300, Україна, Київська область, м. Бориспіль, Аеропорт
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ОБСЛУГОВУВАННЯ ПОВІТРЯНОГО РУХУ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
19477064
-
Адреса:
08300, Україна, Київська область, м. Бориспіль, Аеропорт
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
790 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послуги (послуги з аудиту фінансової звітності Украероруху за 2023 рік, складеної у відповідності до міжнародних стандартів фінансової звітності)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послуги
Дата опублікування:
05.12.2023 11:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума790 500.00 UAH