-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послуги (послуги з аудиту фінансової звітності Украероруху за 2023 рік, складеної у відповідності до міжнародних стандартів фінансової звітності)
Тендер Prozorro UA-2023-12-05-007664-a
Завершена
790 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.9% або 7 000.00 UAH
мін. крок: 0.9% або 7 000.00 UAH
Номер:
f9028baac7664ebd90e269deab12137a
Внутрішній номер закупівлі:
19903127
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-05-007664-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ОБСЛУГОВУВАННЯ ПОВІТРЯНОГО РУХУ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
19477064
-
Адреса:
08300, Україна, Київська область, м. Бориспіль, Аеропорт
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Іван Шекун +380443515133 shekun_iv@uksatse.aero http://www.uksatse.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
790 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.12.2023 12:05 - 10.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
05.12.2023 12:05 - 13.12.2023 11:00
Період кваліфікації:
13.12.2023 11:01 - 15.12.2023 14:55
Період завантаження договору:
21.12.2023 00:00 - 31.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴790 500.00 ДК 021:2015 79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послуги (послуги з аудиту фінансової звітності Украероруху за 2023 рік, складеної у відповідності до міжнародних стандартів фінансової звітності)