-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі (ДК 021:2015 – 44621111-0 Неелектричні радіатори для систем центрального опалення)
Тендер Prozorro UA-2023-12-05-005399-a
Завершена
148 850.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 488.50 UAH
мін. крок: 1% або 1 488.50 UAH
Період уточнення:
05.12.2023 11:10 - 10.12.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим