-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі (ДК 021:2015 – 44621111-0 Неелектричні радіатори для систем центрального опалення)
Оголошено тендер
148 850.00
UAH
Номер:
6c55c1bc7e37498a91ecbc8e0bcab4fd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-05-001618-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна установа "Південноукраїнська виправна колонія (№83)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08564038
-
Адреса:
55340, Україна, Миколаївська область, смт Костянтинівка, вул. Володимирська, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа "Південноукраїнська виправна колонія (№83)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08564038
-
Адреса:
55340, Україна, Миколаївська область, смт Костянтинівка, вул. Володимирська, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
148 850.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 – 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі (ДК 021:2015 – 44621111-0 Неелектричні радіатори для систем центрального опалення)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
05.12.2023 10:46
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Неелектричні радіатори для систем центрального опалення
Кількість
65 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описсубвенція
Сума148 850.00 UAH