-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі (ДК 021:2015 – 44621111-0 Неелектричні радіатори для систем центрального опалення)
Тендер Prozorro UA-2023-12-05-005399-a
Завершена
148 850.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 488.50 UAH
мін. крок: 1% або 1 488.50 UAH
Номер:
ee2c6467ea6245499377991516560c83
Внутрішній номер закупівлі:
19900810
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-05-005399-a
Замовник:
Державна установа "Південноукраїнська виправна колонія (№83)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08564038
-
Адреса:
55340, Україна, Миколаївська область, смт Костянтинівка, вул. Володимирська, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Крістофоль +380671553891 oks.kristof@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
148 850.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.12.2023 11:10 - 10.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
05.12.2023 11:10 - 13.12.2023 01:00
Аукціон:
14.12.2023 15:59 - 14.12.2023 16:40
Період кваліфікації:
14.12.2023 16:40 - 18.12.2023 10:55
Період завантаження договору:
24.12.2023 00:00 - 03.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴148 850.00 Неелектричні радіатори для систем центрального опалення