-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
М’ясо (М'ясо свинина, фарш свинно-яловичий, чверть куряча, філе куряче)
Тендер Prozorro UA-2023-11-27-017499-a
Місце поставки: Заклади освіти Шрамківської сільської ради згідно замовлення. Товар має постачатися за заявками до закладів освіти Шрамківської сільської ради 2 рази на тиждень
Торги не відбулися
198 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 992.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 992.50 UAH
Період уточнення:
27.11.2023 22:37 - 02.12.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим