-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
М’ясо (М'ясо свинина, фарш свинно-яловичий, чверть куряча, філе куряче)
Оголошено тендер
198 500.00
UAH
Номер:
b677397057a645068167505f98485de5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-27-009048-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ШРАМКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44084252
-
Адреса:
19812, Україна, Черкаська область, Драбівський р-н, село Шрамківка, вул. Незалежності, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ШРАМКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44084252
-
Адреса:
19812, Україна, Черкаська область, Драбівський р-н, село Шрамківка, вул. Незалежності, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
198 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
М’ясо (М'ясо свинина, фарш свинно-яловичий, чверть куряча, філе куряче)
Примітки:
Місце поставки: Заклади освіти Шрамківської сільської ради згідно замовлення.
Товар має постачатися за заявками до закладів освіти Шрамківської сільської ради 2 рази на тиждень.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
27.11.2023 19:46
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
М'ясо свинина
Кількість
120 кілограм
Період постачання
(не задано)
Філе куряче
Кількість
800 кілограм
Період постачання
(не задано)
Чверть куряча
Кількість
75 кілограм
Період постачання
(не задано)
Фарш свинно-яловий
Кількість
60 кілограм
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума198 500.00 UAH