• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

М’ясо (М'ясо свинина, фарш свинно-яловичий, чверть куряча, філе куряче)

Місце поставки: Заклади освіти Шрамківської сільської ради згідно замовлення. Товар має постачатися за заявками до закладів освіти Шрамківської сільської ради 2 рази на тиждень

Торги не відбулися

198 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 992.50 UAH
Номер: 838f62702152421e98bdc13abbc63d94
Внутрішній номер закупівлі: 19800694
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-11-27-017499-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ШРАМКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Людмила Суддя +380975756563 osvita_shramkivka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 198 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 27.11.2023 22:37 - 02.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 27.11.2023 22:37 - 05.12.2023 01:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴198 500.00 М’ясо (М'ясо свинина, фарш свинно-яловичий, чверть куряча, філе куряче)