-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Багатофункціональний пристрій Canon i-SENSYS MF455dw в комплекті з додатковим оригінальним картриджем, або еквівалент, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Тендер Prozorro UA-2023-11-24-014991-a
Торги відмінено
28 940.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 144.70 UAH
мін. крок: 0.5% або 144.70 UAH
Період уточнення:
24.11.2023 16:03 - 29.11.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим