-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Багатофункціональний пристрій Canon i-SENSYS MF455dw в комплекті з додатковим оригінальним картриджем, або еквівалент, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Оголошено тендер
28 940.00
UAH
Номер:
05244739a07547afb90feb7765844a0f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-24-003806-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
19 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38181800
-
Адреса:
85000, Україна, Донецька область, Добропілля, ВУЛИЦЯ ПЕРШОТРАВНЕВА, будинок 54 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
19 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38181800
-
Адреса:
85000, Україна, Донецька область, Добропілля, ВУЛИЦЯ ПЕРШОТРАВНЕВА, будинок 54 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
28 940.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Багатофункціональний пристрій Canon i-SENSYS MF455dw в комплекті з додатковим оригінальним картриджем, або еквівалент, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
24.11.2023 14:13
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Комп’ютерне обладнання
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 24.11.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума28 940.00 UAH