-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Багатофункціональний пристрій Canon i-SENSYS MF455dw в комплекті з додатковим оригінальним картриджем, або еквівалент, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Тендер Prozorro UA-2023-11-24-014991-a
Торги відмінено
28 940.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 144.70 UAH
мін. крок: 0.5% або 144.70 UAH
Номер:
2a6c7fa5df02403dae87ac36e80bf5e8
Внутрішній номер закупівлі:
19778934
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-24-014991-a
Замовник:
19 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38181800
-
Адреса:
85000, Україна, Донецька область, Добропілля, ВУЛИЦЯ ПЕРШОТРАВНЕВА, будинок 54 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Трубецьких Оксана Олександрівна 380954256102 dobropolie.dsns@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
28 940.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.11.2023 16:03 - 29.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
24.11.2023 16:03 - 02.12.2023 12:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
391eab3a44c841799987d4927cee8bfe
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
неможливість змінити технічні характеристики предмету закупівлі, у зв'язку тим, що ті що були вказані відповідали зовсім іншому пристрою.чим тому що був вказаний у назві.
Період оскарження:
30.11.2023 12:14 - 11.12.2023 00:00
Дата опублікування:
30.11.2023 12:14
Дата виконання:
11.12.2023 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴28 940.00 багатофункціональний пристрій Canon i-SENSYS MF455dw в комплекті з додатковим оригінальним картриджем, або еквівалент