-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Монтажна плівка ORATAPE MT95 1 м. або еквівалент (код CPV за ДК 021:2015 44170000-2 «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами»)
Тендер Prozorro UA-2023-11-23-001616-a
Монтажна плівка ORATAPE MT95 1 м. або еквівалент (код CPV за ДК 021:2015 44170000-2 «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами»)
Торги не відбулися
10 440.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 52.20 UAH
мін. крок: 0.5% або 52.20 UAH
Період уточнення:
23.11.2023 09:35 - 28.11.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим