-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Монтажна плівка ORATAPE MT95 1 м. або еквівалент (код CPV за ДК 021:2015 44170000-2 «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами»)
Оголошено тендер
10 440.00
UAH
Номер:
af4d3f6df43d47aa99d8f8a686fc9fde
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-23-000492-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВ-СИГНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35586054
-
Адреса:
61012, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ЧОБОТАРСЬКА, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВ-СИГНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35586054
-
Адреса:
61012, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ЧОБОТАРСЬКА, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
10 440.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Монтажна плівка ORATAPE MT95 1 м. або еквівалент (код CPV за ДК 021:2015 44170000-2 «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами»)
Примітки:
Зміни до Річного плану закупівель 2023 рік. Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами
Дата опублікування:
23.11.2023 09:17
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума10 440.00 UAH