-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Монтажна плівка ORATAPE MT95 1 м. або еквівалент (код CPV за ДК 021:2015 44170000-2 «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами»)
Тендер Prozorro UA-2023-11-23-001616-a
Монтажна плівка ORATAPE MT95 1 м. або еквівалент (код CPV за ДК 021:2015 44170000-2 «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами»)
Торги не відбулися
10 440.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 52.20 UAH
мін. крок: 0.5% або 52.20 UAH
Номер:
074933b47f244e6a995e2af144895139
Внутрішній номер закупівлі:
19746586
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-23-001616-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВ-СИГНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35586054
-
Адреса:
61012, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ЧОБОТАРСЬКА, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина ТРУНЯКОВА +380577315954 kharkiv-signal@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
10 440.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.11.2023 09:35 - 28.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
23.11.2023 09:35 - 01.12.2023 10:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴10 440.00 Монтажна плівка ORATAPE MT95 1 м. або еквівалент (код CPV за ДК 021:2015 44170000-2 «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами»)