-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поштові конверти формату C4 крафтові без логотипа, поштові конверти формату C4 білий офсет з логотипом, поштові конверти формату C5 білий офсет з логотипом та поштові конверти формату C6 білий офсет з логотипом
Тендер Prozorro UA-2023-11-22-018583-a
Згідно з тендерною документацією
Торги не відбулися
60 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 1 800.00 UAH
мін. крок: 3% або 1 800.00 UAH
Період уточнення:
22.11.2023 19:36 - 27.11.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим