-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поштові конверти формату C4 крафтові без логотипа, поштові конверти формату C4 білий офсет з логотипом, поштові конверти формату C5 білий офсет з логотипом та поштові конверти формату C6 білий офсет з логотипом
Тендер Prozorro UA-2023-11-22-018583-a
Згідно з тендерною документацією
Торги не відбулися
60 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 1 800.00 UAH
мін. крок: 3% або 1 800.00 UAH
Номер:
81927ccb586344fda406376a9daaf1bb
Внутрішній номер закупівлі:
19744158
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-22-018583-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ МУНІЦИПАЛЬНОЇ ВАРТИ ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39985748
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ковальчук Богдан Володимирович 380332774118 agent1dmv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
60 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.11.2023 19:36 - 27.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
22.11.2023 19:36 - 30.11.2023 21:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴60 000.00 Лот 1. Поштові конверти формату C4 крафтові без логотипа, поштові конверти формату C4 білий офсет з логотипом, поштові конверти формату C5 білий офсет з логотипом та поштові конверти формату C6 білий офсет з логотипом