-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поштові конверти формату C4 крафтові без логотипа, поштові конверти формату C4 білий офсет з логотипом, поштові конверти формату C5 білий офсет з логотипом та поштові конверти формату C6 білий офсет з логотипом
Оголошено тендер
60 000.00
UAH
Номер:
c3b62fbd160a4db89c8b86a3d6912835
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-01-27-005605-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕПАРТАМЕНТ МУНІЦИПАЛЬНОЇ ВАРТИ ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39985748
-
Адреса:
Україна, Волинська область, Луцьк
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ МУНІЦИПАЛЬНОЇ ВАРТИ ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39985748
-
Адреса:
Україна, Волинська область, Луцьк
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
60 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поштові конверти формату C4 крафтові без логотипа, поштові конверти формату C4 білий офсет з логотипом, поштові конверти формату C5 білий офсет з логотипом та поштові конверти формату C6 білий офсет з логотипом
Примітки:
Товар
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
27.01.2023 21:52
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписЗагальний фонд
Сума60 000.00 UAH