-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«КОД ДК 021:2015 - 39710000-2 — ЕЛЕКТРИЧНІ ПОБУТОВІ ПРИЛАДИ (ВБУДОВАНА ПОСУДОМИЙНА МАШИНА, ВБУДОАВАНА ВАРИЛЬНА ПОВЕРХНЯ ЕЛЕКТРИЧНА, ПРАСКА)»
Тендер Prozorro UA-2023-11-22-016853-a
Торги не відбулися
29 950.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 149.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 149.75 UAH
Період уточнення:
22.11.2023 16:43 - 27.11.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим