-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«КОД ДК 021:2015 - 39710000-2 — ЕЛЕКТРИЧНІ ПОБУТОВІ ПРИЛАДИ (ВБУДОВАНА ПОСУДОМИЙНА МАШИНА, ВБУДОАВАНА ВАРИЛЬНА ПОВЕРХНЯ ЕЛЕКТРИЧНА, ПРАСКА)»
Тендер Prozorro UA-2023-11-22-016853-a
Торги не відбулися
29 950.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 149.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 149.75 UAH
Номер:
25b88cf142634b158969242557f89475
Внутрішній номер закупівлі:
19742506
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-22-016853-a
Замовник:
Головне управління ДСНС України у Тернопільській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38535547
-
Адреса:
46011, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул. Л. Українки, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Довгалюк Андрій Петрович +380352519580 mtz@tr.dsns.gov.ua https://tr.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
29 950.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.11.2023 16:43 - 27.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
22.11.2023 16:43 - 30.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴29 950.00 «КОД ДК 021:2015 - 39710000-2 — ЕЛЕКТРИЧНІ ПОБУТОВІ ПРИЛАДИ (ВБУДОВАНА ПОСУДОМИЙНА МАШИНА, ВБУДОАВАНА ВАРИЛЬНА ПОВЕРХНЯ ЕЛЕКТРИЧНА, ПРАСКА)»