-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«КОД ДК 021:2015 - 39710000-2 — ЕЛЕКТРИЧНІ ПОБУТОВІ ПРИЛАДИ (ВБУДОВАНА ПОСУДОМИЙНА МАШИНА, ВБУДОАВАНА ВАРИЛЬНА ПОВЕРХНЯ ЕЛЕКТРИЧНА, ПРАСКА)»
Оголошено тендер
29 950.00
UAH
Номер:
d221b5980305441db417df474e688581
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-22-006201-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління ДСНС України у Тернопільській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38535547
-
Адреса:
46011, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул. Л. Українки, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Головне управління ДСНС України у Тернопільській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38535547
-
Адреса:
46011, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул. Л. Українки, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
29 950.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«КОД ДК 021:2015 - 39710000-2 — ЕЛЕКТРИЧНІ ПОБУТОВІ ПРИЛАДИ (ВБУДОВАНА ПОСУДОМИЙНА МАШИНА, ВБУДОАВАНА ВАРИЛЬНА ПОВЕРХНЯ ЕЛЕКТРИЧНА, ПРАСКА)»
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові прилади
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
22.11.2023 16:31
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Вбудована посудомийна машина BOSCH SMV2ITX14K або еквівалент
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 15.12.2023
Вбудована варильна поверхня електрична Domino ELEYUS RONA 30 BL V або еквівалент
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 15.12.2023
Праска звичайна, з паром PHILIPS Azur GC4556/20, 2500 Вт, 250 мл або еквівалент
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 15.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума29 950.00 UAH