-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Джерело резервного живлення - дизельний генератор з АВР
Тендер Prozorro UA-2023-11-21-017465-a
Щит автоматичного включення резерву (АВР) в комплекті
Торги не відбулися
800 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 000.00 UAH
Період уточнення:
21.11.2023 18:13 - 26.11.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим