• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Джерело резервного живлення - дизельний генератор з АВР

Оголошено тендер

800 000.00 UAH
Номер: 00739975126f4405a5f96ab182c2d827
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-11-21-008581-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВИШГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ "СУЗІР'Я" ВИШГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ВИШГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ "СУЗІР'Я" ВИШГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 800 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Джерело резервного живлення - дизельний генератор з АВР
Примітки: Додаткові кошти
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 31120000-3 Генератори
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 21.11.2023 17:36

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума800 000.00 UAH