-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Джерело резервного живлення - дизельний генератор з АВР
Тендер Prozorro UA-2023-11-21-017465-a
Щит автоматичного включення резерву (АВР) в комплекті
Торги не відбулися
800 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 000.00 UAH
Номер:
f4139004b56b4f7f85278a8c49322adb
Внутрішній номер закупівлі:
19724428
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-21-017465-a
Замовник:
ВИШГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ "СУЗІР'Я" ВИШГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
13737082
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, м. Вишгород, вул. Кургузова, буд. 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Задорожня +30970621250 olyatender20@ukr.net http://vshsuzirya.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
31120000-3 ГенераториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
800 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.11.2023 18:13 - 26.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
21.11.2023 18:13 - 29.11.2023 10:00
Період кваліфікації:
29.11.2023 10:01 - 01.12.2023 17:38
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴800 000.00 Джерело резервного живлення - дизельний генератор з АВР