-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вина
Тендер Prozorro UA-2023-11-21-006472-a
Вина мають поставлятися партіями за заявкою Замовника впродовж 2024 року. Перелік вин зазначено в Додатку 2 до ТД. Умови співпраці зазначено в Додатку 3 до ТД.
Завершена
641 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 415.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 415.00 UAH
Період уточнення:
21.11.2023 11:52 - 26.11.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим