-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вина
Оголошено тендер
641 500.00
UAH
Номер:
5e80a8a2ce4f4273817476ec68637f14
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-21-003234-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Театрально-видовищний заклад культури "Київський національний академічний Молодий театр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05509470
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ ПРОРІЗНА, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Театрально-видовищний заклад культури "Київський національний академічний Молодий театр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05509470
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ ПРОРІЗНА, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
641 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вина
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15930000-6 Вина
Дата опублікування:
21.11.2023 11:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума641 500.00 UAH