-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вина
Тендер Prozorro UA-2023-11-21-006472-a
Вина мають поставлятися партіями за заявкою Замовника впродовж 2024 року. Перелік вин зазначено в Додатку 2 до ТД. Умови співпраці зазначено в Додатку 3 до ТД.
Завершена
641 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 415.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 415.00 UAH
Номер:
83987507503141b19a1ab99d359556e2
Внутрішній номер закупівлі:
19713474
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-21-006472-a
Замовник:
Театрально-видовищний заклад культури "Київський національний академічний Молодий театр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05509470
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ ПРОРІЗНА, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ткаченко Катерина Сергіївна 380956744251 molody-teatr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15930000-6 ВинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
641 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.11.2023 11:52 - 26.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
21.11.2023 11:52 - 29.11.2023 10:00
Період кваліфікації:
29.11.2023 10:03 - 29.11.2023 12:12
Період завантаження договору:
05.12.2023 00:00 - 15.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴641 500.00 Вина