-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини(гіпохлорит натрію марки "А").
Тендер Prozorro UA-2023-11-21-005284-a
Завершена
82 804.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 414.02 UAH
мін. крок: 0.5% або 414.02 UAH
Період уточнення:
21.11.2023 11:21 - 26.11.2023 00:00
Відповідь надана
Карта даних небезпечного фактору
Номер:
bd757eb51f034e21b2a724bdd3d5e0da
Дата опублікування:
24.11.2023 17:42
Опис:
Шановний Замовник, додаток 4 тендерної документації містить наступну вимогу, яка на нашу думку є дискримінаційна:
- копія карти даних небезпечного фактору.
Карта даних небезпечного фактору по суті є аналогом паспорту безпеки, який може надати наша компанія. В зв’язку з цим вимога надання саме цього документу є дискримінаційною. Просимо внести відповідні зміни до тендерної документації.
Відповідь:
Шановний учасник. Згідно п.2 Розділу 5 Оцінка тендерних пропозицій :
1. Учасники відповідають за зміст своїх тендерних пропозицій, та повинні дотримуватись норм чинного законодавства України.
2. У разі якщо учасник або переможець не повинен складати або відповідно до норм чинного законодавства (в тому числі у разі подання тендерної пропозиції учасником-нерезидентом / переможцем-нерезидентом відповідно до норм законодавства країни реєстрації) не зобов’язаний складати якийсь зі вказаних в положеннях документації документ, накладати електронний підпис, то він надає лист-роз’яснення в довільній формі в якому зазначає законодавчі підстави ненадання відповідних документів або копію/ії роз'яснення/нь державних органів або не накладення електронного підпису.
9. Якщо вимога в тендерній документації встановлена декілька разів, учасник/переможець може подати необхідний документ або інформацію один раз.
Дата відповіді:
24.11.2023 22:07
Відповідь надана
Висновок Державної санітарно-епідеміологічної експертизи
Номер:
871db7a7799c47ab8968db7dd64dcdf3
Дата опублікування:
24.11.2023 17:35
Опис:
Шановний Замовник, додаток 4 тендерної документації містить наступну вимогу, яка на ншу думку є дискримінаціїна:
-копія висновку Державної санітарно-епідеміологічної експертизи, що пропонується учасником, з посиланнями на діючу нормативно-технічну документацію на підставі якої здійснюється виробництво, для підтвердження можливості його застосування для знезараження води у технології водопідготовки , висновок повинен бути дійсним на момент проведення торгів, у разі поставки імпортованого товару – висновок має містити посилання на контракт, на підставі якого здійснюється поставка товару в Україну;
Зазначена вимога не відповідає вимогам чинного законодавства України виходячи з наступного: 01.10.2023 р. було введено в дію Закон України «Про систему громадського здоров’я».
Відповідно до п. 2 Розділу "IX. Прикінцеві та перехідні положення" зазначеного закону втратив чинність Закон України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», яким було встановлено обов’язковість наявності Висновку Державної санітарно-епідеміологічної експертизи. Крім того, згідно з пп. 30 п. 3 Розділу "IX. Прикінцеві та перехідні положення" Закону України «Про систему громадського здоров’я» з Переліку документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності, затвердженому Законом України "Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності", були виключені п.п. 7, 8, 9, якими висновки Державної санітарно-епідеміологічної експертизи на документацію, техніку, продукцію, речовини, матеріали, небезпечні фактори тощо визначалися обов'язковим дозвільним документом для їх використання.
Отже з втратою чинності Законом України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» та внесення змін до Переліку документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності, затвердженому Законом України "Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності", такий документ як Висновок Державної санітарно-епідеміологічної експертизи, фактично є таким, наявність якого у суб’єкта господарювання не передбачена вимогами чинного законодавства.
Таким чином вимоги Тендерної документації в цій частині підлягають виключенню, оскільки вимагають від учасника надати документи не передбачені чинним законодавством України.
Відповідь:
Шановний учасник. Згідно п.2 Розділу 5 Оцінка тендерних пропозицій :
1. Учасники відповідають за зміст своїх тендерних пропозицій, та повинні дотримуватись норм чинного законодавства України.
2. У разі якщо учасник або переможець не повинен складати або відповідно до норм чинного законодавства (в тому числі у разі подання тендерної пропозиції учасником-нерезидентом / переможцем-нерезидентом відповідно до норм законодавства країни реєстрації) не зобов’язаний складати якийсь зі вказаних в положеннях документації документ, накладати електронний підпис, то він надає лист-роз’яснення в довільній формі в якому зазначає законодавчі підстави ненадання відповідних документів або копію/ії роз'яснення/нь державних органів або не накладення електронного підпису.
Дата відповіді:
24.11.2023 21:31
Відповідь надана
тендерна документація
Номер:
5e8fe6c802e845cc827daf5e4964868f
Дата опублікування:
24.11.2023 11:30
Опис:
Доброго дня, шановний Змовник. Відповідно до п.28 Особливостей, тендерна документація формується замовником відповідно до вимог статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» з урахуванням цих особливостей Постанови № 1178. 19.05.2023р. вступили в дію зміни до Особливостей згідно, яких у переможця закупівель під час укладення договору вже не вимагається дозвіл або ліцензія на провадження певного виду діяльності. Звертаємо увагу, що Ваша вимога у п. 3 «Проект договору про закупівлю» розділу 6 «Результати та укладення договору про закупівлю» Тендерної документації не відповідає чинному законодавству. Також, в п. 5 «Кваліфікаційні критерії до учасників та вимоги, згідно з пунктом 28 та пунктом 47 Особливостей» розділу 3 «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» Тендерної документації Ви посилаєтесь на пп.11 п.47 Особливостей, редакція якого не відповідає новій редакції від 01.09.2023р. На цій підставі, просимо привести Вашу тендерну документацію у відповідність до нових змін.
Відповідь:
Шановний учасник.Шляхом внесення змін до ТД виправимо невідповідність.
Дата відповіді:
24.11.2023 15:10
Відповідь надана
тендерна документація
Номер:
d270a06c495e4b77bc5f26b50ecf45e7
Дата опублікування:
23.11.2023 10:31
Опис:
Шановний Змовник. В таблиці 2 (Перелік документів, які надаються усіма Учасниками для підтвердження відповідності вимогам тендерної документації) в п.3 пропонується надати довідку «за підписом уповноваженої особи, що він погоджується з усіма умовами цієї процедури закупівлі, що викладені в тендерній документації (за зразком № 2 до тендерної документації). Проте, зміст довідки (Зразок № 2) не відповідає змісту довідки зазначеної в таблиці 2 в п.3. (містяться різні вимоги). Просимо дати роз’яснення чи потрібно готувати до тендерної пропозиції дві окремі довідки – довідку, що за змістом відповідає п.3 в Таблиці 2 та довідку, що за змістом відповідає Зразку № 2? Якщо ні, то просимо виправити невідповідності.
Відповідь:
Шановний учаснику. Виправимо невідповідність шляхом весення змін до ТД.
Дата відповіді:
23.11.2023 13:27
Відповідь надана
місце поставки товару
Номер:
70ffc5f7e1b7462f922eb1b7202f0ceb
Дата опублікування:
23.11.2023 10:24
Опис:
1. Шановний Змовник. На сайті Рrozorro.gov.ua в тендерній закупівлі №22178245, (UA-2023-11-21-005284-а) розміщена інформація стосовно місця постачання товару, а саме: «09701, Україна, Київська область, Богуслав, вул. Польова 46-А», в тендерній документації в додатку 4 (Технічні, якісні, кількісні вимоги до предмета закупівлі) зазначено вже інше місце поставки товару «Київська обл.м.Богуслав вул.Мисайлівська, 145», а в п. 5.4 розділу 5 проекту договору про закупівлю (додаток 3 до тендерної документації) місце поставки взагалі не конкретизовано. Місцем поставки товару вказано «Україна, Київська область, м.Богуслав». Просимо виправити невідповідності в даній тендерній закупівлі щодо місця поставки товару, зазначивши правильну адресу.
Відповідь:
Шановний учасник. Місце поставки товару Київська обл.м.Богуслав вул.Мисайлівська, 145,згідно додатку № 4 до тендерної документації.У договір внесемо доповнення шляхом внесення змін до ТД.
Дата відповіді:
23.11.2023 13:25