• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини(гіпохлорит натрію марки "А").

Завершена

82 804.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 414.02 UAH
Номер: 37a9abc07ed94bc39f47cdd3d5f4531c
Внутрішній номер закупівлі: 19712333
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-11-21-005284-a   
Замовник: КП БМР"БОГУСЛАВСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО"
Контактна особа: Остапенко Валентина Іванівна +380456142996 bgkp_@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 82 804.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 21.11.2023 11:21 - 26.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 21.11.2023 11:21 - 29.11.2023 10:00
Аукціон: 30.11.2023 11:17 - 30.11.2023 11:40
Період кваліфікації: 30.11.2023 11:40 - 30.11.2023 15:00
Період завантаження договору: 06.12.2023 00:00 - 16.12.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴82 804.00 24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини(гіпохлорит натрію марки "А").