• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини(гіпохлорит натрію марки "А").

Оголошено тендер

82 804.00 UAH
Номер: 8fd36cd222f2464ba8403370ccc11bcc
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-11-21-000211-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП БМР"БОГУСЛАВСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО"
Замовник: КП БМР"БОГУСЛАВСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО"
Очікувана вартість: 82 804.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини(гіпохлорит натрію марки "А").
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
Дата опублікування: 21.11.2023 08:46

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума82 804.00 UAH