-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція Кабель – канал 60х100; Кабель вита пара зовнішній з тросом мідний UTP cat 5E 4P 24AWG; Кабель ПВС 2х2,5; Силовий броньований кабель АВбБШв 4х16.
Тендер Prozorro UA-2023-11-15-014369-a
Завершена
866 759.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 333.80 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 333.80 UAH
Період уточнення:
15.11.2023 16:13 - 20.11.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим