-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція Кабель – канал 60х100; Кабель вита пара зовнішній з тросом мідний UTP cat 5E 4P 24AWG; Кабель ПВС 2х2,5; Силовий броньований кабель АВбБШв 4х16.
Тендер Prozorro UA-2023-11-15-014369-a
Завершена
866 759.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 333.80 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 333.80 UAH
Номер:
f3a7e867976f45c3a4a34dab10ef24ee
Внутрішній номер закупівлі:
19648727
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-15-014369-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПАВЛОГРАДТРАНСЕНЕРГО" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43022284
-
Адреса:
51400, Україна, Дніпропетровська область, місто Павлоград, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 21А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Лідія Чернявська +380507699172 transenergo2023@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
866 759.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.11.2023 16:13 - 20.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
15.11.2023 16:13 - 23.11.2023 00:00
Період кваліфікації:
23.11.2023 00:00 - 24.11.2023 13:55
Період завантаження договору:
30.11.2023 00:00 - 10.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴866 759.00 ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція Кабель – канал 60х100; Кабель вита пара зовнішній з тросом мідний UTP cat 5E 4P 24AWG; Кабель ПВС 2х2,5; Силовий броньований кабель АВбБШв 4х16.