-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція Кабель – канал 60х100; Кабель вита пара зовнішній з тросом мідний UTP cat 5E 4P 24AWG; Кабель ПВС 2х2,5; Силовий броньований кабель АВбБШв 4х16.
Оголошено тендер
866 759.00
UAH
Номер:
f07bee4bf673444dbc42ff396dfbd028
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-15-006997-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПАВЛОГРАДТРАНСЕНЕРГО" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43022284
-
Адреса:
51400, Україна, Дніпропетровська область, місто Павлоград, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 21А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПАВЛОГРАДТРАНСЕНЕРГО" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43022284
-
Адреса:
51400, Україна, Дніпропетровська область, місто Павлоград, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 21А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
866 759.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кабель – канал 60х100; Кабель вита пара зовнішній з тросом мідний UTP cat 5E 4P 24AWG; Кабель ПВС 2х2,5; Силовий броньований кабель АВбБШв 4х16.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукція
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
15.11.2023 15:40
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума866 759.00 UAH