• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Мед натуральний.

Завершена

121 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.8% або 1 000.00 UAH
Період уточнення: 14.11.2023 20:00 - 19.11.2023 00:00
Відповідь надана

Щодо спожиткового пакування

Номер: 930bbfca108440b6ae82eaf0434584fc
Дата опублікування: 18.11.2023 22:42
Опис: Відповідно до умов Тендерної Документації (розділ «Інформація про необхідні технічні та якісні характеристики Товару») Замовник вимагає постачання товару у скляних банках до 1,5 л., герметично закупорених металевими кришками (твіст-офф). Зважаючи на складнощі постачання товару в такій тарі (а саме: крихкість тари) а також для створення умов здорової конкуренції просимо Замовника розглянути можливість зміни цієї умови Тендерної документації, додавши інші види споживчої тари (наприклад, тара харчова поліпропіленова, відповідно до умов діючих стандартів на харчову тару). Дякуємо здалегідь!
Відповідь: Досвід закупівлі КСЛ меду схиляє Замовника до визначених в Тендерній документації вимог щодо необхідних технічних та якісних характеристик Товару. Тобто, внесення запропонованих змін не є доцільним.
Дата відповіді: 19.11.2023 08:40