-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Мед натуральний.
Тендер Prozorro UA-2023-11-14-017210-a
Завершена
121 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.8% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.8% або 1 000.00 UAH
Номер:
6177f7159ecc4fa98c9843e65c4f72d1
Внутрішній номер закупівлі:
19633646
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-14-017210-a
Замовник:
Київський спортивний ліцей
×
-
Код ЄДРПОУ:
23516367
-
Адреса:
03126, Україна, Київська область, Київ, бульвар Гавела Вацлава, 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ткаченко Микола Іванович 380679733924 zakupivliksli@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
121 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.11.2023 20:00 - 19.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
14.11.2023 20:00 - 22.11.2023 00:00
Період кваліфікації:
22.11.2023 00:02 - 22.11.2023 09:14
Період завантаження договору:
28.11.2023 00:00 - 08.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴121 000.00 Мед натуральний.