-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мед натуральний.
Оголошено тендер
121 000.00
UAH
Номер:
fe3bdf081e614f888b708e1a5d7f422b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-14-005758-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Київський спортивний ліцей
×
-
Код ЄДРПОУ:
23516367
-
Адреса:
03126, Україна, Київська область, Київ, бульвар Гавела Вацлава, 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Київський спортивний ліцей
×
-
Код ЄДРПОУ:
23516367
-
Контактна особа:
Ткаченко Микола Іванович 380679733924 zakupivliksli@gmail.com
-
Адреса:
03126, Україна, Київська область, Київ, бульвар Гавела Вацлава, 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
121 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Мед натуральний.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
14.11.2023 19:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума121 000.00 UAH