-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015-09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-95, скраплений газ та дизельне паливо)
Тендер Prozorro UA-2023-11-14-004969-a
Бензин А-95, скраплений газ та дизельне палив
Завершена
497 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 485.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 485.00 UAH
Період уточнення:
14.11.2023 11:18 - 21.11.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим