-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015-09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-95, скраплений газ та дизельне паливо)
Оголошено тендер
497 000.00
UAH
Номер:
b45e1a383da24a1f9061a01cda047603
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-14-001634-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛИПЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №5 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38008907
-
Адреса:
62414, Україна, Харківська область, Харківський р-н, с. Липці, вул. Пушкінська, буд.109
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛИПЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №5 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38008907
-
Адреса:
62414, Україна, Харківська область, Харківський р-н, с. Липці, вул. Пушкінська, буд.109
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
497 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015-09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-95, скраплений газ та дизельне паливо)
Примітки:
Бензин А-95, скраплений газ та дизельне паливо
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування:
14.11.2023 11:11
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Бензин А-95
Кількість
4000 літр
Період постачання
(не задано)
Скраплений газ
Кількість
3000 літр
Період постачання
(не задано)
Дизельне паливо
Кількість
3000 літр
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума497 000.00 UAH