• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015-09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-95, скраплений газ та дизельне паливо)

Бензин А-95, скраплений газ та дизельне палив

Завершена

497 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 485.00 UAH
Номер: 8ae253c019a44c12a7053dd88433afef
Внутрішній номер закупівлі: 19621506
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-11-14-004969-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛИПЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №5 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ"
Контактна особа: Наталя Василівна Максимова +380960505542 maksimova.bukhgalter@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 497 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 14.11.2023 11:18 - 21.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 14.11.2023 11:18 - 24.11.2023 00:00
Аукціон: 24.11.2023 11:09 - 24.11.2023 11:32
Період кваліфікації: 24.11.2023 11:32 - 04.12.2023 14:39
Період завантаження договору: 10.12.2023 00:00 - 20.12.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴497 000.00 Бензин А-95, скраплений газ та дизельне палив