-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електроприлади для обігріву приміщень
Тендер Prozorro UA-2023-11-13-015094-a
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 1 008 днів назад
97 390.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 973.90 UAH
мін. крок: 1% або 973.90 UAH
Період уточнення:
13.11.2023 17:04 - 18.11.2023 00:00
Відповідь надана
технічні характеристики _габарити
Номер:
fa2869afa0bf4c5abf5aa65f3c20fddc
Дата опублікування:
17.11.2023 17:26
Опис:
шановнйи замвонику, у зв'язку з тим що предмет закупівлі пересувна,а не вбудована тежніка, просимо поширити діапазон параметру габарити ВхШхГ від вже заданих +/-25%. Це значно поширить товарний ряд та надасть можливість збільшити конкурентність пропозицій постачальників
Відповідь:
Добрий день, шановний Учасник!
На Ваше звернення повідомляємо наступне:
Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб Замовника.
Учасники можуть пропонувати товар, технічні, якісні та кількісні характеристики якого повністю відповідають необхідним Замовнику технічним, якісним та кількісним характеристикам предмету закупівлі, викладеним Замовником у Додатку 3 до тендерної документації.
Дата відповіді:
20.11.2023 14:42
Відповідь надана
Неможливість гарантування "захисту від опіків" в обігрівачах
Номер:
0066078f040a4c95af0a8b576fa9af58
Дата опублікування:
17.11.2023 15:11
Опис:
Шановний замовнику, дякуємо Вам за відповідь на попереднє запитання та просимо Вас уточнити, що мається на увазі під: «підвищений рівень безпеки для оточуючих»? Чи прописана ця вимога в якомусь ГОСТ, ДСТУ? Також, уточніть, будь ласка, з якого матеріалу має бути виготовлена «зовнішня пластина»? Стосовно «закритого корпусу ТЕН» – зазначене протирічить Вашій вимозі стосовно «Кількості режимів обігріву, не менше – 2», оскільки конвектори з закритим ТЕНом мають ступінь захисту оболонки ІР24, а в конвекторах з закритим нагріваючим елементом може бути тільки 1 режим - повної потужності. Тому, знову звертаємося до Вас з проханням внести зміни та видалити вимогу щодо наявності "захисту від опіків" у зв'язку з відсутністю такої опції в обігрівачах такого типу, оскільки окремі частини електричного конвектора можуть бути дуже гарячими і спричинити опіки, тому, не можна гарантувати захист від опіків.
Відповідь:
Добрий день, шановний Учасник!
На Ваше звернення повідомляємо наступне: Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб Замовника. Функції обладнання не регламентуються вимогами ДСТУ (ГОСТ). Зовнішня пластина може бути виготовлена з матеріалу запроектованого виробником для даного виду обладнання, який не нагрівається вище 45-55 'С при визначених режимах роботи та відповідає вимогам пожежної безпеки, а саме: вогнестійкості, низької токсичності, стійкості до високих температур, стійкості до теплового розширення, відсутності горючих речовин, відповідає вимогам та стандартам, встановленим для зазначеного обладнання.
Кількість режимів обігріву конвектора з закритим корпусом та ТЕН (теном) може різнитися в залежності від типу конкретної моделі та опцій виробника. Тому в багатьох випадках режими нагріву можуть бути від 1 та вище, не обмежуючись 1 режимом нагріву.
Дата відповіді:
20.11.2023 15:54
Відповідь надана
Неточність щодо визначення технічних та якісних характеристик предмета закупівлі
Номер:
0174f7a903e841b6aa7984e142bcdbbc
Дата опублікування:
15.11.2023 18:45
Опис:
Шановний Замовнику, просимо Вас надати роз'яснення стосовно наступних технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, що визначені Таблиці № 1 Розділу ІІ. Додатка № 3 до тендерної документації:
1) Поз. Електричний конвектор з ніжками / коліщатами - "Наявність функцій захисту: від опіків". що мається на увазі під "захистом від опіків"? Звертаємо Вашу увагу на те, що окремі частини електричного конвектора можуть бути дуже
гарячими і спричинити опіки, тому, не можна гарантувати захист від опіків, оскільки це обігрівач і в керівництвах з експлуатації всі виробники, в будь якому разі, попереджають про важливість обережної експлуатації виробу. Тому, просимо Вас внести зміни та видалити вимогу щодо наявності "захисту від опіків" у зв'язку з відсутністю такої опції в обігрівачах такого типу.
2) Поз. Електричний маслонаповнений радіатор - "Нагрівальний елемент трубчастий" – просимо уточнити, що мається на увазі під типом "трубчастий"? В таких обігрівачах зазвичай використовується блок ТЕН, який складається з втулки, яка приєднується до корпусу, та двох ТЕНів. Тобто, "Нагрівальний елемент - ТЕН". Просимо підтвердити, чи розглядатимете радіатори з нагрівальним елементом ТЕН? У разі позитивної відповіді просимо внести зміни. Сподіваємося на Ваше розуміння та дякуємо за розгляд.
Відповідь:
Добрий день, шановний Учасник! Дякуємо за Ваше запитання та уважність. На Ваше звернення повідомляємо наступне: 1. Електричний конвектор із функцією «захист від опіків» має підвищений рівень безпеки для оточуючих, через закритий корпусом ТЕН - така конструкція виключає отримання опіків при дотику, а гарантує це спеціальний матеріал зовнішньої пластини, поверхня якого (лицьова панель) не нагрівається вище 45-55 'С. 2. Щодо технічних характеристик позиції Електричний маслонаповнений радіатор будуть внесені відповідні зміни в тендерну документацію.
Дата відповіді:
16.11.2023 16:48
Відповідь надана
Монтаж
Номер:
eb723b6f488a49abb2244f757663b6da
Дата опублікування:
13.11.2023 17:35
Опис:
Шановний замовнику, в Таблиці № 2 Розділу ІІ. Технічні, кількісні та якісні характеристики предмета закупівлі зазначено - "Адреса складу Вантажоотримувача (доставки / монтажу)". Уточніть, будь ласка, чи повинен учасник здійснити монтаж електричних приладів чи це друкарська помилка? Дякуємо.
Відповідь:
Добрий день, шановний Учасник!
Дякуюємо за Ваше запитання та уважність. Технічними та якісними характеристиками предмета закупівлі не передбачено здійснення монтажу. В тендерну документацію будуть внесені відповідні зміни.
Дата відповіді:
13.11.2023 17:45