-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електроприлади для обігріву приміщень
Тендер Prozorro UA-2023-11-13-015094-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 1 008 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 1 008 днів назад
97 390.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 973.90 UAH
мін. крок: 1% або 973.90 UAH
Номер:
4440f6572411491fa28332342622af6f
Внутрішній номер закупівлі:
19614768
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-13-015094-a
Замовник:
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Табачок Юрій Сергійович 380445061197 Yurii.Tabachok@ukrnafta.com http://www.ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
97 390.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.11.2023 17:04 - 18.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
13.11.2023 17:04 - 21.11.2023 12:00
Аукціон:
22.11.2023 13:12 - 22.11.2023 13:35
Період кваліфікації:
22.11.2023 13:35 - 29.11.2023 11:49
Період завантаження договору:
05.12.2023 00:00 - 15.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴97 390.00 Електроприлади для обігріву приміщень