• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Електроприлади для обігріву приміщень

Оголошено тендер

116 868.00 UAH
Номер: 1192de17d8114bfa96dea3cc97bdba4f
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-11-13-008046-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 116 868.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електроприлади для обігріву приміщень
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 (у.о. Табачок Ю.С.)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади
Дата опублікування: 13.11.2023 16:54

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума116 868.00 UAH