-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
42510000-4 – «ТЕПЛООБМІННИКИ, КОНДИЦІОНЕРИ ПОВІТРЯ, ХОЛОДИЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ ТА ФІЛЬТРУВАЛЬНІ ПРИСТРОЇ»
Тендер Prozorro UA-2023-11-07-009301-a
Торги не відбулися
209 460.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 047.30 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 047.30 UAH
Період уточнення:
07.11.2023 13:56 - 12.11.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим