-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
42510000-4 – «ТЕПЛООБМІННИКИ, КОНДИЦІОНЕРИ ПОВІТРЯ, ХОЛОДИЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ ТА ФІЛЬТРУВАЛЬНІ ПРИСТРОЇ»
Тендер Prozorro UA-2023-11-07-009301-a
Торги не відбулися
209 460.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 047.30 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 047.30 UAH
Номер:
688a23997b304a5cbe78d91b41d7f2b7
Внутрішній номер закупівлі:
19542240
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-07-009301-a
Замовник:
Одеський державний аграрний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493008
-
Адреса:
65039, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Канатна, 99
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Костянтин Стороженко +380635240367, +380487845733 provision@osau.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
209 460.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.11.2023 13:56 - 12.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
07.11.2023 13:56 - 15.11.2023 00:00
Аукціон:
15.11.2023 12:37 - 15.11.2023 13:00
Період кваліфікації:
15.11.2023 13:00 - 20.11.2023 12:17
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴209 460.00 42510000-4 – «ТЕПЛООБМІННИКИ, КОНДИЦІОНЕРИ ПОВІТРЯ, ХОЛОДИЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ ТА ФІЛЬТРУВАЛЬНІ ПРИСТРОЇ»